BONUM CB, s.r.o.

Profesionální servis
s mnohaletou praxí

Jsme připraveni Vám poskytnout kvalitní a rychlé služby s přátelským a osobním přístupem. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a stanete se našimi stálými a spokojenými zákazníky.

Jsme firma s dlouholetou tradicí na českém trhu, která se specializuje na profesionální servis kopírek a kopírovacích strojů. Naše společnost si zakládá na kvalitě, spolehlivosti a poskytování kompletního servisu zákazníkům.

Rozumíme tomu, že kopírka je nezbytným zařízením v mnoha kancelářích a podnicích. Proto je pro nás prioritou zajistit, aby vaše kopírky a kopírovací stroje fungovaly bezchybně a bezproblémově. S naším dlouholetým know-how a odborným týmem techniků jsme schopni řešit širokou škálu servisních potřeb.

Nabízíme kompletní servis, který zahrnuje jak preventivní údržbu, tak opravy a náhradní díly. Naši zkušení technici jsou vyškoleni na nejnovější technologie a pravidelně se vzdělávají, aby byli schopni čelit nejrůznějším problémům, které mohou při provozu kopírek vzniknout. S využitím profesionálního vybavení a nástrojů provádíme diagnostiku, opravy, výměny součástek a nastavení, abychom zabezpečili optimální výkon vašich zařízení.

Náš servis je plně přizpůsoben potřebám zákazníka. Nabízíme pravidelné preventivní prohlídky, které pomáhají minimalizovat riziko výpadků a prodlužují životnost vašich strojů. V případě poruchy jsme rychle reakční a snažíme se co nejrychleji zasáhnout a obnovit provoz. Díky naší síti techniků jsme schopni poskytnout servis po celé České republice.

Věříme v dlouhodobé vztahy se zákazníky a snažíme se poskytovat osobní přístup. Naše zákaznické oddělení je vždy připraveno odpovědět na vaše otázky, poskytnout technickou podporu a pomoci vám s jakýmikoli servisními požadavky. Spolupracujeme s různými typy firem a organizací, od malých a středních podniků po korporace, a vždy se snažíme vyjít vstříc individuálním potřebám každého zákazníka.